TOYOTA GR YARIS DEBITĒ TOKIJĀ
19.10.2018 1 262 0 admin

TOYOTA GR YARIS DEBITĒ TOKIJĀ

Autozinas
Grāmatzīmēm
Lai izveidotu šo auto izmanto tehnoloģijas, zināšanas un pieredzi, kas iegūtas sacensību laikā Toyota WRC, kur TOYOTA un Gazoo Racing (TGR) uzvarēja čempionātā ražotājiem (2018) un čempionāts vadītājiem (2019).

GR Yaris-otrā tīri sporta modelis, kas izstrādāts, TGR. Pirmais-leģendārais GR Supra, kurš ir atgriezies uz tirgus pagājušajā gadā. Atgādināsim,ka 2017. gadā Toyota ir atgriezusies uz rallija čempionātu pasaulē FIA ar jauno WRC Yaris. 2018. gadā komanda izcīnīja piecus raundus un čempiona titulu ražotājiem,bet sezona šā gada noslēdzies ar uzvaru turnīra tabulā.

Panākumi arī ir devusi Toyota starts pasaules čempionātā slēpošanā garo distanču FIA (WEC), kurā TGR izcīnīja dubultu pasaules čempiona titulu, ražotāju un vadītājiem 2014. gadā un šajā sezonā 2018/19. Šajā sezonā 2019/20 Toyota TS050 Hybrid līderis abās классификациях.
2019 gadā ir arī pirmā vēsturiskā uzvara Toyota slavenajā Dakāras rallija. Ātrākais šajā gadā visvairāk sarežģīts rallijs pasaulē bija катарский čempions rallijā Nasser Al-Аттия, kas vada prototips Toyota Automašīnas.

Toyota GR Yaris debijas jan 10, mēs uzzinām viņas agrāk, jo jau pēc dažu dienu laikā organizētās mums īpašu testa braucienam uz ceļa aptuveni Eštorila Portugālē.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri (0)
Pievienojiet komentāru
Прокомментировать
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
TOYOTA SUPRA AR MOTORU
TOYOTA SUPRA AR MOTORU
TOYOTA SUPRA AR MOTORU
18.05.19 Autozinas
Gadu pēc palaišanas, Toyota Supra japāņi paplašina līniju spēka agregātu ar šo modeli. Toyota Supra-tas ir transportlīdzeklis, kas izstrādāts sadarbībā ar BMW.
TOYOTA RAV4 HYBRID PLUG-IN AR JAUNO DZINĒJU
2020. gadā modeļu klāstu Toyota RAV4 tiks papildināts ar jaunu tā versiju - RAV4 Plug-In Hybrid. Tas būs ļoti jaudīgs un ekonomisks komplekta 25 gadu vēsturē šo modeli.
GENESIS GV80 KOMPĀNIJA IEVIESA PIRMO SUV
Genesis, tas ir izstrādāts 2015. gadā luksusa zīmolu koncerna Hyundai, paplašina savu piedāvājumu pirmais apvidnieks. Korejieši tikko prezentēja ražošanas versiju
TOYOTA YARIS AR JAUNU KOMPLEKTĀCIJU
dzinēji diez vai izraisa entuziasmu pie fani automobiļu, bet japāņi ir pierādījuši, ka arī no šī noteikuma būs izņēmums.
FORD FOCUS ACTIVE X VIGNALE INTERESANTUS FAKTUS PAR AUTO
Ford vienkārši paplašināt līnijas Focus ar jauno top-modeli-Active X Vignale. Auto Connect ir raksturīgas līnijas Active X stila elementi ar bagātīgu aprīkojumu sērijas
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.0 бесплатно