OPEL INSIGNIA SAŅĒMA ATJAUNINĀJUMU
15.08.2019 1 313 0 admin

OPEL INSIGNIA SAŅĒMA ATJAUNINĀJUMU

Autozinas
Grāmatzīmēm
Izmaiņas skārušas galvenokārt ir priekšējās virsbūves daļas. Jauna hromēta radiatora reste ir plašāks un ir vairāk nekā skaidri apzīmēta ar ribām. Logo Opel centrā hroma apdares vairāk. Pati hromēta josla ir runa par led dienas braukšanas gaismas, kas tagad atrodas apakšā, nevis augšā lukturi.

Aizmugurē izmaiņu ir mazāk-apaļas izplūdes uzgaļi joslā zem bufera sedans tiks aizstāts ar diviem gareniski pārdala, jau zināmiem универсалу.

Opel Insignia tiks piedāvāta tikai ar apgaismojumu, ir pilnībā apmierināti ar led tehnoloģiju. Tie būs pieejami gan standarta led priekšējie lukturi un jauni adaptīvie led pikseļu lukturi IntelliLux, kas sastāv nevis no 32, bet no 168 led elementiem.

Jauda šīs sistēmas prožektori tika ievērojami palielināts. 84 led elementu sakārtoti trīs rindās ļoti šauru gaismas, komplektā ar grozāmie lampas moduli un tuvās gaismas, kā arī ar raksturīgām led dienas gaitas gaismu, kas atrodas apakšā.
Insignia jauno atbrīvošanu pilns ar tehnoloģijām. Limuzīns Grand Sport kombi Sports Tūrists pirmo reizi tika aprīkots ar digitālo atpakaļskata kameru. Tas palielina drošību, īpaši kopā ar радиолокационными sensoriem, kas atklāj sānu kustība aiz automašīnas un transporta līdzekļu tuvojas to uz sāniem.

Starp daudziem pieņemamus risinājumus, kas palīdz autovadītājam, arī ir signalizācija pirms sadursmes sistēma ar automātisku bremzēšanas un noteikšanas funkcija gājējiem, kā arī head-up displejs (head‑up). Multimediju sistēma ar krāsainu touch screens, lai nodrošinātu saikni. Uz iespēju saraksts pieteicies sistēmai E-Call un bezvadu индукционное lādētājs viedtālrunis centrālajā konsolē.  Sētas durvis Insignia Sports Tūrists var atvērt un aizvērt, izdarot pareizo kustību ar kāju zem aizmugurējā bufera.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri (0)
Pievienojiet komentāru
Прокомментировать
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
CITROEN C5 AIRCROSS HYBRID DRĪZ SALONOS
39 950 eiro tik daudz dzimtajā franču tirgū ir nepieciešams, lai samaksātu par Citroen C5 Aircross jaunā versija Hybrid. Zīmols ir jau sākuši pieņemt pasūtījumus auto.
TOYOTA SUPRA AR MOTORU
TOYOTA SUPRA AR MOTORU
TOYOTA SUPRA AR MOTORU
18.05.19 Autozinas
Gadu pēc palaišanas, Toyota Supra japāņi paplašina līniju spēka agregātu ar šo modeli. Toyota Supra-tas ir transportlīdzeklis, kas izstrādāts sadarbībā ar BMW.
TOYOTA RAV4 HYBRID PLUG-IN AR JAUNO DZINĒJU
2020. gadā modeļu klāstu Toyota RAV4 tiks papildināts ar jaunu tā versiju - RAV4 Plug-In Hybrid. Tas būs ļoti jaudīgs un ekonomisks komplekta 25 gadu vēsturē šo modeli.
HONDA CIVIC TYPE R PĒC NELIELAS ATJAUNINĀJUMUS
Nedaudz vairāk par mēnesi atpakaļ Honda parādīja pirmās fotogrāfijas modernizētu Civic. Tagad ir pienācis laiks atsvaidzināt jaunāko komplektācijā
AUDI RS5 COUPE, SPORTBACK UN TAGAD JAUNAJĀ FORMĀTĀ
Atjaunots RS5 atšķiras vairāk elipsveida režģi, virs kurām radušies papildus ieejas, atsaucoties uz modeli Sport quattro 1984 gada. Auto arī ir pagarināts par 40 mm
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.0 бесплатно