Porsche Taycan Cross Turismo pirmizrāde notiks 2021. gadā
07.09.2020 1 025 0 admin

Porsche Taycan Cross Turismo pirmizrāde notiks 2021. gadā

Autozinas
Grāmatzīmēm
Ilgi gaidītā Porsche Taycan Cross Turismo pirmizrāde ir pārcelta uz 2021. gadu. Par to Bloomberg pastāstīja Porsche pārstāvis. Pēc viņa teiktā, pieaugošais pieprasījums pēc ražotāja automašīnām piespieda uzņēmuma vadību spert šo soli, lai "nedzenētu zirgus" un nezaudētu kvalitāti.
Tikai pirmajā pusgadā Porsche izdevās pārdot 4480 luksus klases automašīnas, savukārt pagājušā gada attiecīgajā periodā šis rādītājs bija tikai 3089 automašīnas. Šodien Taycan ir vairākas modifikācijas: 4S, Turbo un Turbo S. Augšējā versija ļauj izspiest līdz 761 ZS. ar pilnpiedziņu.

Kas ir ievērības cienīgs, Ķīnai tika prezentēts elektriskais analogs, kam ir divas variācijas ar 79,2 vai 93,4 kW • h akumulatoriem. Šajā gadījumā transportlīdzekļu diapazons ir attiecīgi no 333 līdz 489 km.

Kas attiecas uz Cross Turismo versiju, tai tika dota zaļā gaisma jau 2018. gadā, kad tā pirmo reizi tika atklāta sabiedrībai. Lielākā daļa modeļa sastāvdaļu un tehniskās bāzes tiks aizņemta no pašreizējiem Taycan modeļiem, savukārt pats universāls tiek solīts padarīt praktiskāku.
Diemžēl sīkāka informācija par jauno produktu vēl nav zināma, taču mēs jūs regulāri atjaunināsim.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri (0)
Pievienojiet komentāru
Прокомментировать
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
JAUNAIS RENAULT MEGANE R. S TROPHY-R UZSTĀDĪJA JAUNU REKORDU SPA-FRANCORCHAMPS
Renault MEGANE RS TROPHY-R-tā ir jaunā versija, ka modelis, izsniegta pirms 15 gadiem, kas, tāpat kā tās priekšgājēji, uzstādīja rekordus ķēdes kategorijā sērijas
GAIŠS AIR TIEŠO KONKURENTU TESLA!
Tesla-nav vienīgais amerikāņu elektromobiļu ražotājs, kas ar interesi skatās uz tirgu Vecā kontinenta. Zīmols, kas plāno samazināt ievērojamu daļu no sava jaunā ienesīgs
TOYOTA RAV4 HYBRID PLUG-IN AR JAUNO DZINĒJU
2020. gadā modeļu klāstu Toyota RAV4 tiks papildināts ar jaunu tā versiju - RAV4 Plug-In Hybrid. Tas būs ļoti jaudīgs un ekonomisks komplekta 25 gadu vēsturē šo modeli.
TOYOTA YARIS AR JAUNU KOMPLEKTĀCIJU
dzinēji diez vai izraisa entuziasmu pie fani automobiļu, bet japāņi ir pierādījuši, ka arī no šī noteikuma būs izņēmums.
AUDI RS5 COUPE, SPORTBACK UN TAGAD JAUNAJĀ FORMĀTĀ
Atjaunots RS5 atšķiras vairāk elipsveida režģi, virs kurām radušies papildus ieejas, atsaucoties uz modeli Sport quattro 1984 gada. Auto arī ir pagarināts par 40 mm
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.0 бесплатно