BMW I HIDROGEN NEXT nelietos TOYOTA TEHNOLOĢIJAS
05.12.2020 898 0 admin

BMW I HIDROGEN NEXT nelietos TOYOTA TEHNOLOĢIJAS

Autozinas
Grāmatzīmēm
Ne visai sliktais BMW i Hydrogen Next modelis ir atteicies no Toyota tehnoloģiju izmantošanas un pilnībā pāriet uz sadzīves sastāvdaļām. Hibrīdauto izmantoja ūdeņraža degvielas šūnas, kuras Japānas gigants aktīvi attīsta. Tomēr pēdējā laikā paši vācieši ir labi strādājuši, izstrādājot šo tehnoloģiju.
BMW jaunā tehnoloģija ietver pašu izveidotu degvielas šūnu apšuvumu un elektroķīmisko ģeneratoru plāksnes, kas ir atbildīgas par gāzu piegādi un elektroenerģijas ražošanu. Iepriekš šīs tehnoloģijas veiksmīgi izmantoja tikai Toyota, taču japāņu pieredze ir kļuvusi par lielisku mācību materiālu citiem uzņēmumiem, kuri stājas uz kājām cīņā par patērētāju uzmanību.

Patiesībā par BMW i Hydrogen Next vēl nav īpašas detaļas. Automašīna joprojām pastāv koncepta formā, kas sabiedrībai tika parādīta pagājušajā vasarā. Tiek strādāts pie tā, un ražošanas līnija, uz kuras tiks salikti modeļi, tiek pastāvīgi modernizēta.
Japānā jau ir vairāki ar ūdeņradi darbināmi ražošanas modeļi. Lēta degviela un siltuma procesu draudzīgums videi piesaista arvien vairāk automašīnu ražotāju atbalstīt šo tehnoloģiju.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri (0)
Pievienojiet komentāru
Прокомментировать
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
PASAULES PIRMIZRĀDE MODELI ELECTRIC ID. BAGIJS
Volkswagen izstādīja ID. Buggy Ženēvas Starptautiskajā auto izstādē. Tā ir augsto tehnoloģiju auto ar nulles emisijas, kas īpaši vasaras sezonā, kas atbilst gan
TOYOTA IEPAZĪSTINA NESTANDARTA JAUNUMS
Toyota trīs gadus studēju transporta līdzekļi, kuri pēdējās divās Olimpiskajās spēlēs, lai varētu uzlabot transports līdz izlaiduma 2020. gadam, kas notiks Japānā.
TOYOTA RAV4 HYBRID PLUG-IN AR JAUNO DZINĒJU
2020. gadā modeļu klāstu Toyota RAV4 tiks papildināts ar jaunu tā versiju - RAV4 Plug-In Hybrid. Tas būs ļoti jaudīgs un ekonomisks komplekta 25 gadu vēsturē šo modeli.
TOYOTA YARIS AR JAUNU KOMPLEKTĀCIJU
dzinēji diez vai izraisa entuziasmu pie fani automobiļu, bet japāņi ir pierādījuši, ka arī no šī noteikuma būs izņēmums.
TOYOTA GR YARIS DEBITĒ TOKIJĀ
TOYOTA GR YARIS DEBITĒ TOKIJĀ
TOYOTA GR YARIS DEBITĒ TOKIJĀ
19.10.18 Autozinas
Lai izveidotu šo auto izmanto tehnoloģijas, zināšanas un pieredzi, kas iegūtas sacensību laikā Toyota WRC, kur TOYOTA un Gazoo Racing (TGR) uzvarēja čempionātā
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.0 бесплатно