Toyota Ķīnā radīs jaunu elektromobili
07.05.2022 18 0 work

Toyota Ķīnā radīs jaunu elektromobili

Autozinas
Grāmatzīmēm
Toyota, kas bija pasaulē pirmā masveidā ražotā hibrīda autors, kas tika izlaists 1995. gadā, beidzot ir atzinusi faktu, ka mūsdienu realitātē plauksta elektrisko transportlīdzekļu jomā pieder vairāku miljardu dolāru vērtajai Ķīnai. Tieši šeit tiek apzīmogoti desmitiem dažādu elektromobiļu katrai gaumei un budžetam, jo progresīvajai Ķīnai ir visas tam nepieciešamās tehnoloģijas un ražošanas jaudas.
Eiropas zīmoli jau sen ir sapratuši, no kurienes pūš vējš, un ir pārcēluši lielu daļu sava klāsta uz ražošanu Vidējā Karalistē. Tā Toyota, to visu vērojot no malas, beidzot nolēma ielēkt ātrumu uzņemošā vilciena priekšpēdējā vagonā.

Mēs runājam par daudzsološu elektrisko krosoveru, kura nosaukums joprojām ir noslēpums. Šis japāņu tehnoloģiju brīnums tiks montēts uz tīršķirnes ķīniešu BYD Qin Plus EV bāzes, kas jau šodien var lepoties ar saprātīgiem tehniskajiem parametriem.
Tādējādi noslēpumainais Toyota jaunums pircējiem varēs piedāvāt pāris jaudīgu elektromotoru ar vidējo jaudu 130 kW, kā arī ļoti ietilpīgu akumulatoru ar 71 kWh, kas ir līdzvērtīgs 600 kilometriem WLTP ciklā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri (0)
Pievienojiet komentāru
Прокомментировать
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
BMW I HIDROGEN NEXT nelietos TOYOTA TEHNOLOĢIJAS
Ne visai sliktais BMW i Hydrogen Next modelis ir atteicies no Toyota tehnoloģiju izmantošanas un pilnībā pāriet uz sadzīves sastāvdaļām. Hibrīdauto izmantoja ūdeņraža
TOYOTA SUPRA AR MOTORU
TOYOTA SUPRA AR MOTORU
TOYOTA SUPRA AR MOTORU
18.05.19 Autozinas
Gadu pēc palaišanas, Toyota Supra japāņi paplašina līniju spēka agregātu ar šo modeli. Toyota Supra-tas ir transportlīdzeklis, kas izstrādāts sadarbībā ar BMW.
TOYOTA RAV4 HYBRID PLUG-IN AR JAUNO DZINĒJU
2020. gadā modeļu klāstu Toyota RAV4 tiks papildināts ar jaunu tā versiju - RAV4 Plug-In Hybrid. Tas būs ļoti jaudīgs un ekonomisks komplekta 25 gadu vēsturē šo modeli.
TOYOTA YARIS AR JAUNU KOMPLEKTĀCIJU
dzinēji diez vai izraisa entuziasmu pie fani automobiļu, bet japāņi ir pierādījuši, ka arī no šī noteikuma būs izņēmums.
TOYOTA GR YARIS DEBITĒ TOKIJĀ
TOYOTA GR YARIS DEBITĒ TOKIJĀ
TOYOTA GR YARIS DEBITĒ TOKIJĀ
19.10.18 Autozinas
Lai izveidotu šo auto izmanto tehnoloģijas, zināšanas un pieredzi, kas iegūtas sacensību laikā Toyota WRC, kur TOYOTA un Gazoo Racing (TGR) uzvarēja čempionātā
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.0 бесплатно