HONDA CIVIC TYPE R PĒC NELIELAS ATJAUNINĀJUMUS
31.12.2018 1 390 0 admin

HONDA CIVIC TYPE R PĒC NELIELAS ATJAUNINĀJUMUS

Autozinas
Grāmatzīmēm
Nedaudz vairāk par mēnesi atpakaļ Honda parādīja pirmās fotogrāfijas modernizētu Civic. Tagad ir pienācis laiks atsvaidzināt jaunāko komplektācijā

Japāņi ļoti экономны savā ziņojumā un tikai piemin, ka atjaunināto Civic Type R parādīsies Tokijas auto izstādē. Informācija tikai kopā ar divām fotogrāfijām auto, analīze, kas ļauj jums, lai atbildētu uz dažiem jautājumiem.

Izmaiņas ārējā izskata (vismaz priekšā) aprobežojas ar citām ieejām bufera - tagad nav tie ar groziem, bet pilns un ir virsbūves krāsā.  Pie hot hatch no Honda mēs arī atrodam pārskatīto multimediju sistēmu ar fizisku (un ne pieskāriena) pogas un rokturi, lai regulētu skaļumu. Arī jaunumu kļūs stūre ar Alcantara apdari un atraktīvais pārnesumu pārslēga svira ar īsāku veidos vadību.
Nav nekas, kas varētu novest pie izmaiņām piedziņas tipa R, labākajā gadījumā, kuri tiks pielāgot 320-spēcīgs tajā neapšaubāmi palīdzēja divu litru agregāts ar jaunāko emisiju. Būtu jauki, mainīt izelpa, kas, jāatzīst, izskatās diezgan draudīga, bet pilnīgi nav skaņas. Diemžēl, atjaunināto Civic tā vietā mēs saņemam "ģenerators", kas izdala mākslīgā motora skaņu no skaļruņiem.

Citas izmaiņas ietver pārveidota par priekšējo piekari, mainīti amortizatori, lai uzlabotu braukšanas komfortu un saķeri, kā arī stingrākas aizmugurējās bukses.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri (0)
Pievienojiet komentāru
Прокомментировать
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
TOYOTA SUPRA AR MOTORU
TOYOTA SUPRA AR MOTORU
TOYOTA SUPRA AR MOTORU
18.05.19 Autozinas
Gadu pēc palaišanas, Toyota Supra japāņi paplašina līniju spēka agregātu ar šo modeli. Toyota Supra-tas ir transportlīdzeklis, kas izstrādāts sadarbībā ar BMW.
GAIŠS AIR TIEŠO KONKURENTU TESLA!
Tesla-nav vienīgais amerikāņu elektromobiļu ražotājs, kas ar interesi skatās uz tirgu Vecā kontinenta. Zīmols, kas plāno samazināt ievērojamu daļu no sava jaunā ienesīgs
TOYOTA RAV4 HYBRID PLUG-IN AR JAUNO DZINĒJU
2020. gadā modeļu klāstu Toyota RAV4 tiks papildināts ar jaunu tā versiju - RAV4 Plug-In Hybrid. Tas būs ļoti jaudīgs un ekonomisks komplekta 25 gadu vēsturē šo modeli.
TOYOTA YARIS AR JAUNU KOMPLEKTĀCIJU
dzinēji diez vai izraisa entuziasmu pie fani automobiļu, bet japāņi ir pierādījuši, ka arī no šī noteikuma būs izņēmums.
AUDI RS5 COUPE, SPORTBACK UN TAGAD JAUNAJĀ FORMĀTĀ
Atjaunots RS5 atšķiras vairāk elipsveida režģi, virs kurām radušies papildus ieejas, atsaucoties uz modeli Sport quattro 1984 gada. Auto arī ir pagarināts par 40 mm
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.0 бесплатно