TOYOTA IEPAZĪSTINA NESTANDARTA JAUNUMS
13.03.2020 1 229 0 admin

TOYOTA IEPAZĪSTINA NESTANDARTA JAUNUMS

Autozinas
Grāmatzīmēm
Toyota trīs gadus studēju transporta līdzekļi, kuri pēdējās divās Olimpiskajās spēlēs, lai varētu uzlabot transports līdz izlaiduma 2020. gadam, kas notiks Japānā.

Gadu pirms Spēles atklāja savu pirmo auto, kas veltīta notikumam. Runa ir par pasažieru transportierī, bez sānu paneļiem ar elektropiedziņu, jo viņš varēs izvietot piecus pasažierus un viena vadītāja. Toyota nokristīja to APM, akronīms Accessible People Mover (pieejams transports).

Uzņēmums ir uzcēlis 200 vienību, lai pārvietotos darbiniekiem, sportistiem un apmeklētājiem ar īpašām vajadzībām, kuri piedalīsies Olimpiskajās un Paralimpiskajās spēlēs 2020. gadam.
Toyota pievērš īpašu interesi konkurenci, jo tas ir viens no galvenajiem sponsoriem, kā arī oficiālais sadarbības partneris mobilitāti. APM nodrošina vieglu pieeju joslā, ir rampas pieejamību cilvēkiem ratiņkrēslos, bet iekšējās vietas var pielāgot, lai pārvadātu pat носилок.

Autonomija APM ir aptuveni 100 kilometri, bet maksimālais ātrums-19 km / h. APM ir 3,9 metrus garš, 1,6 m plats un 2 m augstumā.http://fiatforum.lv/http://fiatforum.lv/
Komentāri (0)
Pievienojiet komentāru
Прокомментировать
Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив
FERRARI PALIELINA SAVU LĪNIJU PIECIEM JAUNIEM MODEĻIEM
Ferrari plāno radikāli pārskatīt savu klāstu automobiļu un ieviest vairākus jaunus modeļus, k
FERRARI LAFERRARI PIEEJAMU AUTO NO PREMIUM ZĪMOLU
Ferrari LaFerrari tika uzsākta apmēram septiņus gadus atpakaļ, un tas ir pirmais hibrīda гиперкаром mild uzņēmumi. Tas ir 6,3-litru V12 dzinējs, kas ražo 789 zirgspēkus
TOYOTA SUPRA AR MOTORU
TOYOTA SUPRA AR MOTORU
TOYOTA SUPRA AR MOTORU
18.05.19 Autozinas
Gadu pēc palaišanas, Toyota Supra japāņi paplašina līniju spēka agregātu ar šo modeli. Toyota Supra-tas ir transportlīdzeklis, kas izstrādāts sadarbībā ar BMW.
TOYOTA RAV4 HYBRID PLUG-IN AR JAUNO DZINĒJU
2020. gadā modeļu klāstu Toyota RAV4 tiks papildināts ar jaunu tā versiju - RAV4 Plug-In Hybrid. Tas būs ļoti jaudīgs un ekonomisks komplekta 25 gadu vēsturē šo modeli.
TOYOTA GR YARIS DEBITĒ TOKIJĀ
TOYOTA GR YARIS DEBITĒ TOKIJĀ
TOYOTA GR YARIS DEBITĒ TOKIJĀ
19.10.18 Autozinas
Lai izveidotu šo auto izmanto tehnoloģijas, zināšanas un pieredzi, kas iegūtas sacensību laikā Toyota WRC, kur TOYOTA un Gazoo Racing (TGR) uzvarēja čempionātā
лучший сайт где можно скачать шаблоны для dle 12.0 бесплатно